POSTY

Facebook z dn. 24.07.2017

Czy wiesz co to jest stosunek udowy?

Polega na umieszczeniu członka między udami partnera. Należy go ułożyć odpowiednio, tak by następnie zaciśnięte uda nie ściskały moszny. Najlepiej przy tym stosować lubrykanty. Gdy członek jest umieszczony odpowiednio, pozycja obu partnerów jest wygodna, to stosunek udowy może spełniać tę samą funkcję i dawać prawie że identyczne doznania jak stosunek analny.

W przypadku par, w których jeden z partnerów cierpi z powodu zahamowania analnego (tzw. 100% akt) i tym samym nie pozwala drugiemu na zaspokojenie genitalne, stosunek udowy wydaje się być dobrym wyjściem.

Ponadto, w czasach starożytności (czyli przed inwazją chrześcijańską) stosunek udowy był na porządku dziennym. Przez dwa tysiące lat niszczenia kultury homoseksualnej (przez wspomnianą sektę) wiele zwyczajów zostało utracone, zapomniane, a nawet wyprte ze świadomości społecznej, tak jak owy stosunek udowy.

Warto spróbować, warto odkrywać nowe.

W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszam do kontaktu na priv.

 

 

Facebook z dn. 10.02.2018

„Święto zakochanych jest nie tylko dla heteroseksualistów. Z takiego założenia wyszła firma Swarovski, która w walentynkowej reklamie pokazała gejów i lesbijki. Jak zauważa portal kobieta.gazeta.pl, to jedna z pierwszych reklam z udziałem homoseksualistów w polskiej telewizji.”

 

Facebook z dn. 24.11.2017

Każdy sen jest w istocie spełnieniem życzenia.

„Spełnieniem”, czyli spełnienie jest w czasie teraźniejszym we snie. Nawet te lękowe sny, koszmary itd. zawierają ukryte spełnienie życzenia. A im trudniej jest dojść podaczas analizy do tego, co stanowi życzenie, to jest to efekt jedynie siły cenzorskiej w aparacie psychicznym, która to zniekształca treść snu. Dlatego to, co pamiętamy po przebudzeniu, czyli teść jawna jest często tak dalece nierealna. Natomiast, treść utajona snu, dla przeciętnego człowieka, bez pomocy psychoanalizy, jest zazwyczaj niedostępna i poznawalna.

Senniki oraz potoczne gdybanie o znaczeniu snów zazwyczaj kreują pozorny wgląd i pozorną interpretację treści utajonej.

 

Facebook z dn. 12.12.2017

To dopiero jest sztuka gry… coś nadzwyczajnego, coś pięknego!