Kino LGBT

Modlitwy za Bobby’iego

Dramat / Biograficzny

Przepiękna, ale i tragiczna historia, oparta na prawdziwych doświadczeniach chłopaka szukającego akceptacji w ultrakatolickiej rodzinie. Wstrząsający przykład do jakiej tragedii może doprowadzić bezmyślna i bezrefleksyjna wiara.

Film, który powinien obejrzeć każdy!

Serce z kamienia

Dramat

„Serce z kamienia”  to film zainspirowany młodością samego reżysera, który powraca do czasów swoich chłopięcych inicjacji w miejscu o silnym i surowym wzorcu męskości. Obsypany nagrodami dramat przedstawia intymny świat dwóch wrażliwych nastolatków na tle zapierającej dech w piersiach północnej natury (źródło: https://www.outfilm.pl/serce-z-kamienia).

Rok Tygrysa

Thriller

W swoim nowym thrillerze Tor Iben, niemiecki reżyser znany z takich filmów jak Jej kuzyn czy Zabójczo przystojny, zaciera granice między rzeczywistością i fantazją, pokazując mroczną stronę pożądania. To na pozór prosta historia młodego, samotnego chłopaka (…) (źródło: https://www.outfilm.pl/rok-tygrysa).

Dramat / Obyczajowy / Romans

„Wyznania” to opowieść o konflikcie między miłością a wiarą. Główni bohaterowie próbują poradzić sobie z niespodziewanym uczuciem na różne sposoby, co jeszcze bardziej komplikuje ich relację. Historia Chrisa i RJ’a szybko podbiła serca widzów, a jej twórca wkrótce po premierze zaczął otrzymywać mnóstwo wiadomości z całego świata od ludzi, którzy chcieli poznać ich dalsze losy. Reżyser zaczął więc pisać scenariusz kontynuacji, która również została świetnie przyjęta i zaowocowała trzecią częścią opowieści (źródło: https://www.outfilm.pl/wyznania; https://outfilm.pl/wyznania-swiadectwo-milosci; https://outfilm.pl/wyznania-przymierze-laski).

KSIĄŻĘTA – POLECANY SERIAL

OUTFILM – POLECANA POLSKA PLATFORMA KINA LGBT+